Nagrody Rektora dla kadry naukowej i administracyjnej

Rektor i osoby nagrodzone
fot. Andrzej Romański

24 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień rektora UMK dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

Ponadto 1 lipca 2024 JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala przyznał pracownikom naukowym nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Władze Uniwersytetu doceniły osoby zatrudnione w części toruńskiej i bydgoskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika: w komórkach administracji ogólnouniwersyteckiej i wydziałowej, Bibliotece Uniwersyteckiej, a także pracowników inżynieryjno-technicznych oraz pracowników obsługi. Nagrody i wyróżnienia wręczali rektor prof. dr hab. Andrzej Sokala oraz kanclerz dr Tomasz Jędrzejewski, którzy w swoich wystąpieniach podkreślili wkład pracowników administracji i obsługi w sprawne funkcjonowanie i rozwój Uniwersytetu.

Rektor uhonorował również pracowników dydaktycznych i badawczych uczelni (indywidualnie i zespołowo), przyznając im nagrody I, II i III stopnia oraz wyróżnienia za działalność naukową, dydaktyczną i organizacyjną, a także za całokształt pracy na Uniwersytecie.
Rektor przyznał w sumie 468 nagród pracownikom i pracowniczkom z kadry naukowej, w tym również osobom spoza UMK, które wchodziły w skład zespołów badawczych.

NAGRODY ZA OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

Nagroda zespołowa I stopnia:

prof. dr hab. Stanisław Kasjan,
 dr Aurelia Dymek,
 dr hab. Joanna Kułaga-Przymus, prof. UMK,
 prof. dr hab. Mariusz Lemańczyk.

Nagrody indywidualne II stopnia:
 dr hab. Tomasz Klimsiak, prof. UMK,
 dr Piotr Przymus,

Wyróżnienie indywidualne:
dr hab. Wojciech Rejchel, prof. UMK

NAGRODA ZA OSIĄGNIĘCIA ORGANIZACYJNE
Nagroda indywidualna III stopnia:
dr hab. Grzegorz Gabor, prof. UMK.

NAGRODA ZA OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE
Wyróżnienie indywidualne:
dr Robert Skiba

NAGRODA DLA PRACOWNIKA INŻYNIERYJNO-TECHNICZNEGO
mgr inż. Jakub Przybysz

NAGRODA DLA PRACOWNIKA ADMINISTRACJI WYDZIAŁOWEJ
mgr Jagoda Meyer

NAGRODY DLA PRACOWNIKÓW OBSŁUGI
p. Marlena Brączkowska
p. Kamila Zacharek
p. Danuta Hamerla
p. Bożena Zakrzewska

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji: https://portal.umk.pl/pl/article/nagrody-rektora-dla-kadry-administracyjnej oraz https://portal.umk.pl/pl/article/nagrody-rektora-dla-kadry-naukowej-2.

Autor zdjęcia: Andrzej Romański (portal UMK)