Wyniki Międzywydziałowego Konkursu Projektów Zespołowych 2023/2024

Uczestnicy zawodów wraz z opiekunami i jury.
fot. A. Bartkiewicz

We wtorek 11 czerwca 2024 r. w Audytorium Aleksandra Jabłońskiego na Wydziale Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej (WFAiIS) odbyła się druga edycja Międzywydziałowego Konkursu Projektów Zespołowych. W konkursie wzięło udział sześć zespołów, które zwyciężyły w wydziałowych konkursach organizowanych w ramach przedmiotów Programowanie Zespołowe na Wydziale Matematyki i Informatyki (WMiI) oraz Pracownia Projektów Zespołowych na WFAiIS.

Główną nagrodę zdobył projekt Wirtualny Automatyczny System Portierni przygotowany przez zespół z WMiI w składzie: Laura Chojnowska, Dominik Dziombowski, Aleksandra Górska, Karol Porożyński i Kacper Przybyszewski. Opiekunem zespołu był pan Michał Dudkiewicz z firmy NMG S.A.

Wyróżnienia przyznano zespołom Motzart z WMiI oraz ShockuAI z WFAiIS, zaś nagrodę sponsorską otrzymał zespół TonalityWEB z WFAiIS.

Studentom gratulujemy wspaniałych projektów! Dziękujemy sponsorom, tj. firmom AIS.PLEIB SASimplito za wsparcie Konkursu.