Wyniki konkursu z Programowania Zespołowego 2023/2024 na studiach niestacjonarnych

Komputery z uruchomioną zwycięskim projektem

8 czerwca odbyły się prezentacje projektów przygotowanych przez studentów 3 roku niestacjonarnych studiów informatyki w ramach przedmiotu Programowanie Zespołowe w roku akademickim 2023/2024. W prezentacjach wzięło udział 5 zespołów, wszystkie z nich uzyskały zaliczenie przedmiotu, wszystkie z nich uzyskały zaliczenie przedmiotu.

Jury składające się z opiekunów zespołów i koordynatora przedmiotu przyznało nagrodę ufundowaną przez Dziekana WMiI projektowi "mEwa" przygotowanemu przez zespół nr 2 w składzie: Franciszek Dąbrowski, Marta Felska, Jakub Grędzicki, Szymon Nowacki, Dawid Pietrykowski, Sebastian Szydłowski. Opiekunem zespołu była pani dr Marta Burzańska.

Zwycięzcom gratulujemy!