Nagroda "Best Demonstration Award" na konferencji AAMAS 2024

Dyplom wręczony w nagrodę

Na konferencji AAMAS 2024 (The 23rd International Conference on Autonomous Agents and Multi-Agent Systems) rangi A*, odbywającej się w Auckland, w Nowej Zelandii, dnia 9 maja zespół składający się z Damiana Kurpiewskiego (IPI PAN, WMiI UMK), Mateusza Kamińskiego (IPI PAN, WMiI UMK) i Wojciecha Jamrogi (University of Luxembourg, IPI PAN) otrzymał nagrodę w kategorii "Best Demonstration Award" za pracę "STV+KH: Towards Practical Verification of Strategic Ability for Knowledge and Information Flow".

Tematem badań było rozwinięcie narzędzia weryfikacji zdolności strategicznych dla logiki ATL z niepełną informacją, poprzez dodanie weryfikacji formuł z operatorami wiedzowymi (K) i niepewności Hartleya (H).

Link do publikacji: https://www.ifaamas.org/Proceedings/aamas2024/pdfs/p2812.pdf